ایستگاه تامین آب گرم خانگی فوری

//ایستگاه تامین آب گرم خانگی فوری

ایستگاه تامین آب گرم خانگی فوری

ایستگاه تامین آب گرم خانگی فوری

ایستگاه تامین آب گرم خانگی به منظور تامین آب گرم بلافاصله و در موقع نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. با باز کردن یک شیر آب گرم در خانه، آب سرد از طریق یک لوله به سمت مبدل حرارتی در واحد حرکت می کند .آب سرد در مبدل حرارتی از طریق آب گرم و یا یک منبع حرارتی دیگر گرم می شود. در نتیجه، آبگرمکن آب گرم را با دمای ثابت و فوری ارائه می دهد.

بزرگترین مزیت آبگرمکن با مبدل حرارتی این است که هرگز خالی نمی شود. این آبگرمکن ها می تواند آب گرم خانگی یک تا چهار خانوار را تامین کند و برای خانه های با یک خانواده بسیار مناسب است.

نصب و نگهداری

نصب و نگهداری مناسب آبگرمکن باعث بهینه سازی بازده انرژی می شود. نصب مناسب به عوامل بسیاری بستگی دارد. بنابراین، بهتر است که یک لوله کش و پیمانکار گرمایش ماهر را به کار گیرید.

لازم است که آبگرمکن به صورت منظم بررسی و نگهداری شود تا بتواند در شرایط کارآمد نگه داشته شود. بازه بازرسی تعمیر و نگهداری و خدمات با توجه به مشخصات تولید کننده سیستم و قوانین محلی مشخص می شود. اکثر آبگرمکن های فوری و بدون تانکر بیش از 20 سال عمر دارند. آنها همچنین قطعات قابل جابجایی دارند که عمر آنها را سالها بیشتر می کند. نگهداری منظم آبگرمکن میتواند به طور قابل توجهی عمر آبگرمکن را افزایش دهد و کاهش بازده را به حداقل برساند.

ویژگی ها و مزایا

نصب و کاربری آسان و اشغال فضای کم

دمای عملیاتی پایین

تامین آب بسیار تمیز، زیرا آب راکد که در آن لجن و باکتری ها می توانند رشد کنند در مبدل های حرارتی وجود ندارد.

 

توسط |2019-04-25T09:38:56+03:30آوریل 25th, 2019|مقاله|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه